Ženské nálady

Jestliže je něco, s čím má problém mnoho mužů a to zejména u žen, pak jsou to ženské nálady. Je mnoho žen, které jsou opravdu velmi náladové a to i když nechtějí. Něco takového je způsobeno hormony a ovlivňuje se to jen velmi těžko.

Jsou muži, kteří jsou schopni něco takového překousnout a zvládnout, ale jsou i tací, kteří raději se ženou nechtějí mít v době její špatné nálady nic společného.

Za něco takového ale mnohdy žena opravdu nemůže a i když by to ráda změnila, jde to jen velmi těžko.

žena a srdce

Je ale pravda, že existují i ženy, které se nechají snadno něčím naštvat a tak i když žena byla od rána v dobré náladě, může se její nálada ze sekundy na sekundu změnit a to jen proto, že jí někdo naštval maličkostí. Žena, která se nechá vytočit každou maličkostí, může mít po celý zbytek dne náladu, že máte pocit, že je lepší s danou ženou nemluvit a ani se jí na nic neptat. Někdy je opravdu nejlepší možností počkat, až žena sama přijde.

Jsou ale i takové ženy, které i když se naštvou, za pár minut na danou věc zapomenou a jdou dále. Proč? Protože si nechtějí kazit zbytek dne jen proto, že je někdo naštval kvůli maličkosti.

Je jasné, že pokud je například daná věc věcí důležitou, může se od toho poté odvíjet celá řada věcí. Opět jsou ženy a ženy. Některé to s daným člověk vyřeší v klidu a po zbytek dne mají normální náladu, ale jsou i takové, které nejsou schopny dané věci řešit v klidu a poté s daným člověkem nemluví klidně i týden.

žena u vody

Každá žena je jiná a ke každé by člověk měl přistupovat individuálně. Pokud přijdete na kloub náladám dané ženy, věřte, že to bude jen dobře, protože tak alespoň budete vědět, kdy na danou ženu hovořit a kdy raději ještě nějakou dobu počkat, aby z toho nevznikla další hádka.

Pro mnohé muže jsou ženy záhadou, kterou se snaží rozluštit. Některým se to povede, ale některým se něco takového nepovede nikdy.