Móda okolo nás.

Móda je všude kolem nám a jsme ni denně obklopováni. Módu někdo řeší více a někdo méně, myslíte si, že na ní záleží? No hodně lidí ji řeší, prostě se mu líbí nějaký styl obklopování. Není nikde ale dáno co je zrovna módní, i když existuje mnoho článků lidí, kteří se zabývají tím co je zrovna trendy a co si lidé na sebe zrovna oblékají. Kusy oblečení se pořád obnovují a víceméně máme módního něco jiného. Kusy oblečení, které jsou módní například v letošním roce jsou kožené věci, či už zvonové kalhoty, kožené bundičky a podobné. Dále například tenisky značky Nike názvem Jordany, ty už jsou sice oblíbené mezi mladšími nějakou dobu, ale také stále v trendech vytrvávají. Není ani divu, když jsou to krásné tenisky, dle mého názoru.

boty značky Nike

Móda se liší podle různých kritérií, nejvíce podle generace neboli věku, oblasti (můžou byt různé skupiny lidí, nebo jenom lidé bydlí v jiném státě atd). Mezi módní trendy můžou patřit i různé doplňky, které jsou aktuálně takzvaně in. Když je něco in, znamená to, že je to v módě, nosí to hodně lidí atd.

Pojďme si ten něco říct o zvonových kalhotách, které poslední rok jsou oblíbené u mnoho žen. Zvonové kalhoty můžou být různého materiálu. Například kožené, teplákové a riflové. Dle mého názoru jsou riflové nejoblíbenější a teplákové nejmíň oblíbené. Kdyby ještě někdo nevěděl co Zvonové kalhoty jsou, tak je poznáte tak, že spodek nohavice je širší než u běžných riflích třeba. Jestli jste starší generace, možná si vybavujete, že se podobné věci nosili za Vás. No móda se, ale vrací, takže pokud máte ještě někde váš starý šatník, tak ho oprašte. Nebo pokud jste babička a máte vnučku, tak možná ta je ocení.

Podzimní móda

Jak se zbavit oblečení, které už nenosíte?

Jednoduše je můžete zanést do second-hand obchodu v okolí, pokud víte, že by si oblečení vzali. Dále ho můžete věnovat na charitu, buď přímo v budově charity, nebo do kontejneru na to určené. Dále je můžete zkusit prodat, například na Facebooku, Instagramu, Vintedu a nebo se zkuste zeptat známých.