Nová a jedinečná chvíle – ztráta panenství

Není nutno vysvětlovat, že má každá žena jen jedno panenství, o které se může nechat připravit. Z toho důvodu by tento okamžik, když se stane z mladé ženy žena s velkým Ž, měl být procesem, který bude nesmírně vzácný. Doba jde pořád dopředu, a tak je těžké se jí nepoddat, ovšem najdou se i ženy, které jsou si vědomé toho, že taková chvíle – jakou je ztráta panenství, přijde jen jednou za život.
dívka s korálky

Máte jen jednu šanci, tak neudělejte chybný krok

Mnoho mladých žen pospíchá s myšlenkou toho, aby jich konečně už někdo zbavil pocitu nevinného děvčátka. Pak ale v dospělosti, když už vnímají věci z jiného úhlu litují toho, že byli příliš mladé na to, aby dělali tak důležité rozhodnutí a nerady vzpomínají na jejich první sexuální zážitek, který si vůbec neužili. V dnešní době se vyvíjí tlak na dívky, které ještě nemají ani občanku, aby se konečně odhodlali k tomu, přijít o svůj „věneček“. Tato chvíle se však ale už neopakujte, takže pokud si svou nevinnost ještě chráníte, neudělejte neuvážené rozhodnutí, které vás může časem šeredně mrzet.

Před svatbou NE, drahoušku!

Ještě pořád se mezi námi ženami najdou i takové, které si tento neopakovatelný zážitek chtějí nechat jen pro toho pravého, se kterým chtějí strávit zbytek života. Proto jsou pevně rozhodnuté, že počkají až do svatby, kdy budou mít jistotu, že udělali dobře. Dnes je to sice už poměrně rarita, ale pořád ne úplně nemožné. Úctyhodné je i to, že se pořád najdou muži, kteří jejich svobodné rozhodnutí tolerují a naopak jsou ještě nesmírně poctěni a rádi za to, že to budou právě oni, kterým se jako jediným jejich budoucí manželka odevzdá.
pár v prádle

Každá zkušenost je zkušenost

Když už se vám stalo, že jste svou šanci na krásný prvotní sexuální zážitek promrhaly, nic se nedá dělat. Každá zkušenost vás v životě posune dál a i díky negativnímu zážitku, se později neuvážené rozhodnutí neopakují. Příště můžete být chytřejší a vybírat si mezi muži, kteří na vás stojí frontu. Alespoň pak zjistíte, kteří stojí frontu na vás a kteří jen do postele.