Modulové mobilní domy

Bydlení v modulovém domě je kvalitní, dá se v něm bydlet poměrně brzo a modulový dům můžeme sehnat za příznivou cenu. Dále se může jednat o nízkoenergetické či pasivní bydlení, které bude mít nízké provozní náklady. Už neplatí to, že modulové domy musí mít tvar obdélníku, či že nejsou vhodné pro celoroční bydlení. Takový mobilní dům celoroční https://www.top-mobilnidomy.cz/, Vám nabídne ty nejlepší možnosti pro život.

malý domek

Modulový domy můžou být i patrové, dále jsou kvalitní a mají i netradiční provedení, taky vypadají zajímavě a můžou být i různorodé, například obložené dřevem, anebo můžou mít barevnou lamelovou fasádu. Tudíž v současné době může modulové bydlení být originální a netradiční.

Moduly jsou celý rok vyráběny v krytých halách, tudíž nejsou omezeny je stavět v určitém ročním období a za určitých klimatických a teplotních podmínek. Také není žádné omezení ve tvaru a velikosti, proto si můžete vybrat různé dispoziční řešení interiéru, a také si můžete vybrat neomezený počet sestav. Modulové domy bývají jednopodlažní či patrové, fasáda bývá ze dřeva, keramická, hliníková, lamelová, z plastových palubek či v kombinaci cementotřískových desek se sklem.

nové bydlení

Když si budete vybírat modulový dům, nevybírejte hned ten nejlevnější, ne vždy může být kvalitní. Nejprve byste se měli poptat majitelů, kteří v modulových domech žijí a předají vám své zkušenosti s typem tohoto bydlení. Výhodou je, že už modulové bydlení můžete v současné době sehnat lépe, než tomu bylo dříve. Dále byste si měli zjistit, co za danou cenu, kterou firma nabízí, byste sehnali, zda nabízený modul budete perfektně vybavený, či je to jen holý prostor.

Taky byste se měli zajímat, z čeho je vyroben nosný rám konstrukce. Kvalitní jsou moduly z celopozinkovanými rámy, z černého plechu nejsou tolik kvalitní, ale lidi se nechají často zlákat nabízenou nízkou cenou.

Nejčastěji se vyrábějí moduly 3x3x9 metrů. Modul je poté z výrobní haly převezen kamionem na pozemek, potom se hned umístí jeřábem na určené místo. Proto by se měla před dovozem, zařídit potřebná šířka příjezdové komunikace.