Moderní nízkoenergetická stavba

Postavit dům není pro naprostou většinu lidí nic snadného. Je potřeba zařídit nejen stavební povolení, ale především si vyřešit finance a sehnat pozemek. Poté následuje kolotoč pohovorů s různými stavebními firmami, které vám mohou dům postavit. Mnoho firem není seriózních, a pokud si zvolíte špatnou firmu, máte opravdu velký problém. Nezřídka se u některých stává i to, že zaplatíte zálohy, a dům nikde. Je to obrovský problém zejména pro ty, kteří staví na hypotéku.

nový dům

U nás mate jistotu, že dům postavíme kompletní a ve sjednaném termínu. U nás se nestává, že bychom neplnili svoje závazky. Klientů si velmi vážíme, a proto děláme, co je v našich silách. Proto stavíme jen menší množství domů, které můžeme zvládnout. Chcete i vy domek od nás? Nabízíme bungalovy, které jsou nejoblíbenější stavbou posledních let. Zajímá vás, jaká je za bungalov cena? Naše projekty startují na méně než 4 milionech korun za dřevostavbu i za zděnou stavbu.

Nabízíme připravené projekty
Stavíme dřevostavby i zděné stavby a to u všech typových projektů, které máme připravené. Můžete si vybrat, co pro vás bude vhodnější. U dřevostaveb bývá zpravidla rychlejší výstavba, protože se staví z připravených dílů. Kvalitou jsou dnes dřevostavby srovnatelné se zděnými domy. Získáte moderní nízkoenergetickou stavbu, která vám poskytne komfortní bydlení a moderní technologie. Naše domy jsou vybaveny

nový bungalov

  • Tepelným čerpadlem
  • Fotovoltaickými panely

Budete zase o něco soběstačnější co se týče energií, a využijte moderní možnosti vytápění domu, zároveň si vyrobíte svoji vlastní elektřinu. Nechte si postavit svůj dům snů od firmy, která předala mnoho staveb spokojeným klientům, mezi které se řadí i některé celebrity. Podívejte se na reference na našem webu, a uvidíte, že svoje sliby plníme na 100 %. Čeká na vás váš nový domov za fér ceny.