Doplňky a dekorace do kanceláře

Vrací se váš profesní život pozvolna do starých kolejí? Všichni si zvykáme na postupný návrat do našeho běžného režimu a fungování, zejména pak ve sféře pracovní, kdy opět měníme naše domácí prostředí a home office v obývacím pokoji za kancelář.

pracovní zátiší

Tyto změny s sebou přinášejí také další období, a sice, mohou v nás vyvolávat touhu a potřebu zvelebit si svůj každodenní pracovní prostor tak, abychom se do něj rádi uchylovali a aby nám nebylo líto, že musíme ráno opustit svou útulnou domácnost.
Efektivita naší práce je totiž samozřejmě podmíněna zejména tím, v jakém prostředí či prostoru ji vykonáváme. Jste-li kancelářský typ a už se nemůžete dočkat, až vklouznete zpět do svého známého prostředí, doporučujeme nebýt tak zbrklí, a raději si s prostorem, ve kterém prosedíte hodiny a celé dny u počítače, nejdříve trochu pohrát.
Které dekorace by neměly chybět u vás v práci, aby vám dělaly radost a zpříjemňovaly vaši běžnou agendu?

  1. Čerstvé květiny a pokojové rostliny. Květiny jsou jedním z nejideálnějších společníků do každého interiéru. Nejenže krásně voní, ale působí jako prostředek k útulnosti a zároveň poskytují dojem, že náš pracovní prostor je plný života. Nemáte-li však možnost pečovat dlouhodobě o pokojové rostliny, nebo kupovat pravidelně květiny čerstvé, sáhnout můžete i po úspornější variantě, kterou jsou sušené květiny.
  2. Svíčky a svícny. Co více navodí příjemnou domácí atmosféru než svíčky? Kupte si nějaké veliké balení svíček s letní vůní, která vám připomene, že být v kanceláři je moc fajn. Dekorativní svícen dodá celé kratochvíli zapalování svíček potřebný estetický šarm.
  3. Knihy. Nebojte, víme, že číst si knihu v práci nepřipadá v úvahu. To však neznamená, že si jimi nemůžete ozdobit poličky nebo jinou část kanceláře, která zeje prázdnotou. Knihy jsou skvělým doplňkem a rovněž působí velmi domáckým dojmem, když je máte někde vyskládané.

dekorativní pomůcky
Objednejte si ještě dnes své sušené květiny – https://www.florservice.cz/susene-kvetiny-c173/ nebo se vypravte do antikvariátu pro levné knihy určené k dekorování.