Zadáno pro muže

Představa dokonalého moderního muže? Hladce oholený, dokonale padnoucí oblek, naleštěné boty, upravené vlasy i ruce, zářivý úsměv, nezaměnitelná vůně toaletní vody. Tak to bychom měli. Skutečnost? Mnohdy bohužel na míle vzdálená představě. Ale zase ruku na srdce, nebude to až tak zlé! Muži jsou samostatnou kapitolou. Někdy jim přehnaná péče o sebe sama připadá až trochu zženštělá. A tak se raději schovávají pod drsným strništěm, nosí jedny džíny a boty lesk už ani nepamatují.
být přitažlivá
Existuje mnoho z nich, kterým neříká nic ani móda a věci s ní spojené. Nezajímají se o trendy, o to, co se zrovna nosí a hlavně, co sluší právě jim samotným. Je to škoda. Někdy by stačil jiný sestřih vlasů, jiný názor na oblečení a z ne zrovna atraktivního objektu by byl atraktivní. Pánové, i my ženy se díváme a sledujeme, jak vypadáte. Kladné charakterové vlastnosti jsou fajn, ale když vedle sebe stojí dokonale padnoucí oblek s vadami na charakteru a hodné ošoupané džíny, kdo myslíte, že vyhraje?

Než vyrazíte

Dámy, než ráno vyrazíte z domu, co všechno řešíte?
·         Co na sebe
·         Jak se nalíčit
·         Co udělat s vlasy
·         Jakou kabelku
·         A co boty?
·         A šperky?
líčení pro ženy
Nebo patříte k těm, co si na sebe hodí první kousek, který jim přijde pod ruku, a vyrážejí do ulic? Samozřejmě jsou dny, kdy nestíháme a opravdu v minutě zamykáme dveře od bytu. Ale jsou dny, kdy při troše štěstí stačíme upravit alespoň minimálně oči, udělat něco s vlasy a obléct se jinak než do ošoupaných kalhot a vytahaného trika. Nemáte pak pocit, že se cítíte jinak? Nemáte pocit, že teprve pak jste opravdu ženami? Ano, dá to někdy námahu. Ráno není jen Vaše, připravujete snídani, podepisujete úkoly, oblékáte děti, řešíte s drahou polovičkou, kdo je odpoledne vyzvedne ze školky. Stačila by lepší organizace. Možná by stačilo lepší ranní rozdělení úkolů. Vyšetřete každý den na sebe a svoje zkrášlení alespoň pár minut! Nezapomeňte také na relaxaci a odpočinek!