Obaly a skladovací materiály pro váš podnik


Mnoho firem, které se zabývají výrobou a následnou distribucí různých tekutin, ať už potravinářských, nebo průmyslových, potřebuje k přepravě svých výrobků vhodné obaly. Pokud jde o větší a velkoobjemové množství, je vždy lepší vybrat takové obaly, které je možné snadno naložit, vyložit a stohovat pomocí vysokozdvižných vozíků. Pro tyto účely jsou nejlepší ibc nádrže. U nás koupíte mnoho druhů, přesně podle vaše potřeby.

plastová přepravka

Nejrůznější tvary, objemy a provedení
Záleží jen na tom, co potřebujete do nádrže nalít. Někdo vyrábí chemikálie, někdo třeba sirupy. Pro všechny odvětví podnikání navrhneme nejlepší možné řešení. Rádi vám poradíme s výběrem nádrže pro vaše potřeby. S námi nikdy nešlápnete vedle. Nepotřebujete nakupovat nádrže, a stačily by vám občas jen pronajmout? Ani to u nás není problém.

Máte jasnou představu o tom, jaké nádrže a kontejnery potřebujete? U nás je určitě najdete. Naše nabídka produktů je natolik široká, že si u nás vybere opravdu každý podnikatel. Jsou naše nádrže odolné? Splňují všechny požadavky a standardy? Odpověď je jednoduchá, a na všechny otázky zní – ANO!

plastové přepravky

S výběrem si poradíte i vy sami
Je to jednoduché. Aby každý našel snadno co hledá, roztřídili jsme naši kompletní nabídku podle odvětví podnikání. Produkty se liší a jsou jiné pro každé odvětví, stačí kliknout podle vašeho oboru, a hned najdete všechny vhodné produkty. Můžete tak jednoduše vybavit svou výrobu plastovými obaly, přepravkami, kontejnery, zkrátka vším, co vám vaše podnikání usnadní.

Na planetě nám záleží
Víme, že plasty planetu zatěžují. Proto dáme vše proto, aby byly materiály co nejvíce recyklovatelné, a sami je používáme. Při vývoji našich výrobků dbáme na to, aby byla jejich životnost co nejdelší. Jedině tak se sníží spotřeba plastů a jejich celkový objem v oběhu. Pomáhejte ekologii i vy, a pokud je to možné, volte naše kvalitní výrobky.