Hypotéka, která vám padne na míru

Potřebujete nutně půjčku? V každé bance vás doposud odmítli? Zbyly vám na místo peněz jen oči pro pláč a nevíte, kam se obrátit?
Nezoufejte a raději si vše důkladně prověřte. Pokud vám bankovní úředníci klasických bankovních domů tvrdí, že nemáte ani ten nejmenší nárok na půjčku, pak to ještě nemusí být tak úplně pravda, protože na finančním trhu už zdaleka nekralují pouze banky, nýbrž jsou tam i početné nebankovní společnosti, a právě ty mívají na věc často hodně odlišný názor.

košile

Ten se liší především v pohledu na záznamy v registru. Pokud jde o klasický bankovní dům, tak jakmile máte sebenepatrný a klidně i naprosto bezvýznamný záznam v registru, tak vám tam nepůjčí ani korunu, prostě jste automaticky rizikovým klientem. Pokud však jde o nebankovní společnost, tak ta posoudí, jak moc je váš záznam významný, a především se bude zajímat o to, zda jste schopni závazek v podobě úvěru reálně splatit. To je vlastně to jediné a hlavní, o čem bude v případě nebankovní půjčky řeč. Nebankovní společnosti ani tak moc nezajímá vaše finanční minulost a vaše plány s nabytými penězi tak jako to, zda máte dostatečné příjmy na splácení budoucích finančních závazků.

Budete tak muset doložit své příjmy a výdaje a uvidíte, že se posléze rozumně dohodnete. Pro nebankovní společnosti je totiž typické právě to, že jsou maximálně ochotné najít takové řešení, které bude vyhovovat oběma stranám – jak dlužníkovi, tak jeho věřiteli. A k tomu je potřeba individuální přístup, který vám zajistí perfektní úvěr v podobě nebankovní hypotéky bez registru na míru vašim možnostem i potřebám.

pozadí

Tedy alespoň v případě, kdy se za něj zaručíte nemovitostí, ať už to bude garáž, chata anebo zahradní chatka, rodinný dům, výrobní areál anebo třeba pozemek. Dokonce je možné ručit i družstevním bytem. Možností je tedy mnoho a každý si z nich snadno vybere, a když žádnou nemovitost nemá, může se obrátit na vhodného spoluručitele.