Vlastní Minecraft server za skvělou cenu

Mnozí už určitě o dané hře buď slyšeli, zkusili ji, hráli ji anebo ji stále hrají. Avšak je možná spíš pravděpodobné, že se rádi k této hře vracíte, nehledě na to, kolik vám je. Minecraft best hosting Gamerhost je zkrátka hra, která si najde své hráče, nehledě na to, že vyšla v roce 2011, tedy je tomu už přes deset let, kdy tato hra byla vydána a od té doby vycházejí pravidelné aktualizace. Sice je hra přes deset stará, nicméně lidé ji stále mají v oblibě, což dokazují čísla, jelikož se dodnes Minecraft řadí mezi nejvíc populární hry vůbec a je například nad velmi známou hrou League of Legends či Counter-Strike: Global Offensive.

Minecraft

Hrát Minecraft je zkrátka zábava, jelikož se nacházíme v otevřeném světě, kde máme neomezenou možnost pohybu a svobodu. Můžeme sice hrát sami ve svém světě, nicméně všichni víme, že hrát hry je o to větší zábava, když můžeme hrát s více hráči či svými přáteli. Minecraft serverů je skutečně mnoho a vybrat si může každý, nicméně určitě se najde mnoho těch, kteří si svůj server chtěli zařídit také. Mít kontrolu nad vším, dělat si se svým serverem cokoliv se nám zlíbí, to je věc, kterou si chtěl každý hráč Minecraftu zkusit a samozřejmě může. Jenže jak na to?

Minecraft

GamerHost nabízí několik balíčků, které vám pomohou rozjet váš vysněný server. Samozřejmě taková věc není zadarmo, nicméně nabízí vám i trial verzi, která je sice na pouhých 48 hodin, ale pokud si chcete jen tak s přáteli zahrát či si server zkusit, je to skvělá volba. Avšak je o mnoho lepší mít takový server na mnohem delší dobu, což nabízí dané balíčky. Pro nejnovější verzi vám doporučují balíček alespoň s 8GB RAM, aby váš server fungoval plynule a bez starostí a vy si tak mohli užít hraní na serveru naplno. Balíčky, které vám GamerHost nabízí, mají výhodu toho, že jsou vždy levné a nejsou omezeny sloty ani výkonem. Tak neváhejte a staňte se majitelem jednoho z takových serverů.