Virtuální sídlo pro firmy

Při založení firmy nebo podnikání musíte mít sídlo zapsané v obchodním či živnostenském rejstříku. Pokud tedy zakládáte firmu a pracujete převážně z domu, nebo jste neustále u zákazníka doma či nepotřebujete mít z dalších důvodů trvalé zázemí pro svoje podnikání, tak můžete zkusit si pronajmout virutální sídlo pro vaši firmu abyste si tak sídlo mohli zapsat.

virtuální sídlo

A kdy že je vhodné přemýšlet nad virtuálním sídlem?

Je to v případě, kdy nechcete nebo nemůžete mít adresu na svém bydlišti. Je to v takovém případě, kdy jste v nájmu a majitel vám to nedovolí nebo to bývá u studentů, kteří ještě bydlí u rodičů a ti se bojí nechat si sídlo firmy nahlásit na svoji adresu. Nebo prostě nemusíte chtít mít firmu nahlášenou na adrese svého bytu. Lidé si také volí virtuální sídlo v případě, kdy se hodně stěhují a cestují nebo chtějí aby jejich sídlo bylo reprezentativní a chtějí ho spojit s adresou umístěnou ve velkém městě.

V takovém případě je možné si pronajmout například sídlo firmy Ostrava či v jiném městě. Kancelář29 nabízí pronajmutí virtuálního sídla pro vaši firmu. Za měsíční poplatek získáte adresu pro registraci a také pro korespondenci s klienty a zákazníky. Skvělou výhodou je i možnost využít bezplatně konferenční místnost v Ostravě, kde se můžete setkávat s klienty či dalšími spolupracovníky. Další službou je, že vám budou přebírat dopisy a balíky, skenovat korespondenci. Také přeposílání dopisů. Získáte i telefonní číslo.

pronajmutí kanceláře

Virtuální sídlo je bohužel spojené i s podvodníky, kteří se tak snaží schovávat a tím přináší špatné povědomí o této službě. Je to škoda, protože pro mnohé podnikatelé je tato služba velkým přínosem. Teprve se tato služba dostává do podvědomí ve společnosti. A je dobré aby se lidé dozvěděli, že tato služba opravdu není jen pro podvodníky a nemusí se tak bát této služby využít.