Svatební a společenské šaty od návrhářky Zoryany Stekhnovych

Svatební, společenské nebo plesové. Tak rády je oblékáme a nosíme, ale tak málo je většinou příležitostí, kdy si můžeme zahrát na princezny. O to důležitější je vybrat si ten správný model na svatbu – velkolepou událost, kterou bychom si měly jako nevěsty náležitě užít a být zkrátka a dobře za největší, nejkrásnější a nepřehlédnutelné hvězdy celého dne. To samé platí o gala večerech, plesech a dalších společenských událostech. Navíc je možné jak zapůjčení a posléze vrácení, tak také koupě těchto skvostných originálů.

Biografie Zoryana Stekhnovych svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz se skládá z několika málo bodů. Na začátku si můžeme říct, že se jedná o světově uznávanou návrhářku. Už tisícům žen pomohla doladit jejich vytoužený svatební den k dokonalosti a zajistit, že si připadáme jako opravdové princezny v tento náš velký den, jakým svatba rozhodně je.

nevěsta

Návrhy se týkají nejenom svatebních, ale také různých dalších plesových a společenských šatů. Rozhodně se tato značka řadí mezi luxusní a precizní značky, které jsou však cenově dostupné. Elegantní šaty francouzsko-české výroby si může přijít vyzkoušet každý. K dispozici jsou totiž buďto ve formě zapůjčení nebo ve formě koupě. Dají se dokonce vyrobit i na zakázku, tedy přesně na míru například dané nevěstě nebo ženě, která se chystá na významnou společenskou událost. Ač byste se tohoto kroku mohli obývat, rozhodně pro to není důvod, protože naopak přináší samá pozitiva. Oděvy na míru totiž vždy splňují naše veškerá očekávání. Byť se to na první zkoušce nemusí zdát, tak předpokladem je rozhodně velkolepý úspěch, protože šaty na míru se dají přizpůsobit postavě a dají se vytvořit právě tak, aby to lahodilo oku, působilo elegantně, žensky nebo i svůdně. Navíc tím získáte originál, který si nikdo nikdy nikde nekoupí.

oslava

Jistě nebude pro nikoho velkým překvapením, když zmíníme, výhru v ocenění Svatební šaty roku. Vyhrál naprosto unikátní model pod názvem „The Swan“.

Kolekce se vytváří a šijí na základě nápadu, vkusu, originality, ale značnou dávkou musí přispět také inspirace. Právě Paříž, město krásy, luxusu, ale i kultury a módy se stala pro návrhářku inspirací. Lehkost, nadčasovost, originalita, ale také jedinečnost a funkčnost, to všechno se musí skloubit do jednotného stylu, díky kterému vznikne jedinečný model. Samotná Praha, kde taktéž najdete její salón, je pro ni také velice inspirativní.