Co darovat na rozlučce se svobodou?

Rozlučka se svobodou je naprosto specifická událost odlišná od všech ostatních oslav. V naprosté většině případů ji každý z nás zažije pouze jednou. Není tak divu, že si všichni přejí, aby se jednalo o zábavnou a nezapomenutelnou akci. Oslavenci pak všichni hosté zpravidla nosí nějaký dárek. Jste taky na nějakou rozlučku se svobodou pozvaní, ale nevíte co oslavenci darovat? Nevadí! Velmi rádi vám poradíme!

oblečení pro miminko

Prvním a nejvíce originálním dárkem, je oblečení pro miminko. I přesto, že budoucí nevěsta není těhotná, nebo nemá ještě nějaká dítě, jedná se o velmi originální dárek. Celý vtip pak spočívá v tom, že od manželského života se obvykle očekává mimo jiné i plození dětí a usazení se. Pokud tedy dětské oblečení darujete nějakému mladému muži, který se loučí se svobodou, věřte, že se tomu všichni zcela určitě zasmějí – a je úplně jedno, jestli darujete dupačky, tričko, dudlík nebo třeba kombinézu. Všechny typy dětského oblečení, jsou vtipné a originální. Pokud navíc necháte na oblečky potisknout něco vtipného, lepší dárek určitě nenajdete!

ležící miminko

Dalším originálním dárkem je lahev alkoholu. První možností je darovat klasický alkohol, který se na místě ihned vypije. V této kategorii jsou pak nejoblíbenější rumy, vodky nebo třeba víno. Výběr alkoholu záleží na to, co oslavenec pije a jaké má chutě.

Druhou variantou je nedarovat takový alkohol, který si se na akci ihned vypil, ale nějakou investiční lahev. Například některé druhy rumů, nebo vína mohou po letech získat mnohonásobně větší cenu. Pokud si oslavenec tuto lahev ponechá několik let, může na ní dokonce vydělat!

Pokud tuto lahev navíc nějakým vstupným způsobem zabalíte, určitě se na váš dárek bude hodně dlouho vzpomínat! Jedním z originálních způsobů, jak darovat lahev, je například v dárkovém koši, nebo v dortu postaveném z lahví. Možností je plno.