Parťák pro život¨


Chcete mít nádherného pejska s nádhernýma očima? Tak si u nás kupte akita inu štěně kenichiai.com! Bude to váš společník, bude s vámi všude. Budete chodit na procházky, mazlit se spolu a bude to váš parťák, na kterého se kdykoliv budete moct spolehnout a on vás nikdy nezradí. Psi jsou něco jako naše děti – nikdy nás nezradí a milujeme je úplně neskutečně moc.

Co můžete pejska naučit?

Pejsek je účelový tvoreček, takže není tak složité ho naučit povely jako sedni, lehni, pac a tak dále. Stačí jen chtít a věnovat se pejskovi co nejvíce, jak můžete. Věrnějšího parťáka, než je pes, už nenajdete. Získá si vás od prvního pohledu a budete tak šťastní, že ho máte. Bude vám dělat společnost.

pes

Jak pejska naučit povely?

Určitě to nebude hned. Chce to trénovat, trénovat, trénovat a hodně trpělivosti. Rozhodně nemůžete čekat, že po jednom dnu váš pejsek bude umět všechno. Není to člověk, ani robot. Ale i snaha se počítá. Když něco pejsek udělá správně, dejte mu pamlsek, ať pochopí, že to udělal správně, pochvalte ho a časem uvidíte, jak se všechno rychle naučí. Půjde to, ale ne hned. Často si taky pejska kupují lidé, kteří doma žijí sami a nemají jinou společnost. Proč taky ne? Víte, jak pejsek dokáže staršího člověka rozveselit a udělat šťastným?

stene

A kdyby se mu nedej bože něco stalo, pejsek je tak chytrý, že svému páníčkovi dokáže i zachránit život. Neváhejte si pejska koupit. Když to budete odkládat pořád dokola, možná, že se k tomu nikdy neodhodláte. Pejsek u vás určitě bude spokojený a najde lásku, kterou potřebuje. Aktuálně prodáváme akita inu štěňátka – máme dva kluky a tři holky, v černé a hnědé barvě. Tak neváhejte. Pejsek čeká na vás. A už se těší, až ho budete venčit, chodit s ním na procházky a mazlit se s ním. A zvířecí láska je mnohdy krásnější než ta od člověka. Tak si ho pořiďte a uvidíte sami.